The Gotembakan
35.300703, 138.933943
$$$$|Προβολή στο χάρτηGotemba,
Ιαπωνία|
37 φωτογραφίες
74€
37 φωτογραφίες
37 φωτογραφίες
37 φωτογραφίες
37 φωτογραφίες
πανόραμα 360°
37 φωτογραφίες
The Gotembakan
$$$$
Περιγραφή
Το The Gotembakan Ξενοδοχείο βρίσκεται κοντά σε Yamano Shrine και απέχει μόλις 10 λεπτά περπάτημα από το κέντρο της πόλης Gotemba. Το ξενοδοχείο έχει θέα σε βουνό και διαθέτει Wi-Fi σε δημόσιους χώρους.
Τοποθεσία
Ναός Κιντόκι είναι 7 χλμ. μακριά από το κατάλυμα, ενώ Shimbashi Seseragi Park είναι σε απόσταση 100 μέτρων. Θα χρειαστείτε 25 λεπτά οδικώς μέχρι την πόλη Fujinomiya.
Ο σιδηροδρομικός σταθμός Gotemba βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.
Δωμάτια
Έχει μπανιέρα και ντους στο μπάνιο.
Φάτε και πιείτε
Το The Gotembakan Ξενοδοχείο προσφέρει φρεσκομαγειρεμένο πρωινό με μπουφέ καθημερινά. Ιστορικό Πάρκο Τσιτσιμπουνομίγια και Πάρκο Φούτζι Μπουσαρίτο Χέιγουα βρίσκονται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια από το The Gotembakan Ξενοδοχείο.
Σημαντικές πληροφορίες
Άφιξη/Αναχώρηση
από τις 15:00-23:59
μέχρι 11:00
Ανέσεις
σε κοντινή τοποθεσία υπάρχει δημόσιο πάρκινγκ επί πληρωμή.
διατίθεται δωρεάν Ασύρματο Ίντερνετ.
Άλλες πληροφορίες
Πρωϊνό
πλήρες πρωϊνό σερβίρεται στην τιμή των JPY 1000.0 per person.
Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια
Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Κατοικίδια
Τα κατοικίδια δεν επιτρέπονται.
Κτίριο
Αριθμός δωματίων:50
Προηγούμενο όνομα
Hotel Gotembakan 21
Ημερολόγιο τιμών
Δείτε τα δωμάτια και τις τιμές για τις ημερομηνίες σας τώρα!
Δωμάτια & διαθεσιμότητα
Δωμάτιο economy με δύο μονά κρεβάτια
-
Μέγεθος δωματίου
17 τ.μ.
-
Επιλογές κρεβατιού2 μονά κρεβάτια
-
Ντους
-
Θέρμανση
λεπτομέρειες δωματίου +
Δωμάτιο economy με δύο μονά κρεβάτια
-
Μέγεθος δωματίου
17 τ.μ.
-
Επιλογές κρεβατιού2 μονά κρεβάτια
-
Ντους
-
Θέρμανση
λεπτομέρειες δωματίου +
Απλό δωμάτιο με δύο μονά κρεβάτια
-
Μέγεθος δωματίου
29 τ.μ.
-
Επιλογές κρεβατιού2 μονά κρεβάτια
-
Ντους
-
Θέρμανση
λεπτομέρειες δωματίου +
Προβολή 4 ακόμη τύπων δωματίωνΛιγότερα
Βασικές πληροφορίες για το The Gotembakan
| 💵 Χαμηλότερη τιμή | 74 € |
| 📏 Απόσταση από το κέντρο | 900 μ. |
| ✈️ Απόσταση από το αεροδρόμιο | 100.2 χλμ. |
| 🧳 Πλησιέστερο αεροδρόμιο | Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Οσίμα, OIM |
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Η διεύθυνση αντιγράφηκε
1988 Shinbashi, Gotemba,
Gotemba,
Ιαπωνία,
412-0043
,Shizuoka
Προβολή χάρτη
1988 Shinbashi, Gotemba,
Gotemba,
Ιαπωνία,
412-0043
,Shizuoka
- Αξιοθέατα της πόλης
- Κοντινές περιοχές
- Εστιατόρια
- Ξενοδοχεία στη γύρω περιοχή
Σημείο ενδιαφέροντος
EXPASA Ashigara Inbound
3.1
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Expasa足柄(下り)
3.3
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Nagaharadai Shrine
800 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Tsukamoto Shrine
960 μ.
Πάρκο
Chuo Park
960 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Aizawa Shrine
630 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Shimbashi Seseragi Park
620 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Nimaibashi Taki Fudoson
700 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Higashi Tanaka Fujimi Park
1.1
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Maruta Shrine
750 μ.
Πάρκο
Ιστορικό Πάρκο Τσιτσιμπουνομίγια
2.1
χλμ.
Βιβλιοθήκη
Gotemba City Library
810 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Yuai Park Asahi
1.6
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Hagiwara Shrine
970 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Shinmeigu Shrine
980 μ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Gotemba Civic Hall
1.1
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Sengen Shrine
1.1
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Churei Tower
1.1
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Neno Shrine
1.3
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Hiyoshi Shrine
1.4
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Toyo Shrine
1.4
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Dairoku Tengu Shrine
1.5
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Hojiin Temple Doi
1.7
χλμ.
Σημείο ενδιαφέροντος
Shimmei Shrine
1.7
χλμ.
1898-3 Shinbashi JR Gotemba Station Fujisan Exit
Poppo Square
180 μ.
2083 Niihashi
Niihashi Sengen Shrine
570 μ.
Niihashi
Yamano Shrine
320 μ.
Niihashi
Wakamiya Hachimangu Shrine
380 μ.
Εστιατόριο
Janjanken
70 μ.
Εστιατόριο
Hayakawa
90 μ.
Εστιατόριο
Lounge21
90 μ.
Εστιατόριο
Kuimonoya Wan Gotenba
40 μ.
Εστιατόριο
Harumi
10 μ.
Εστιατόριο
Umakaraage to izakemeshi Miraizaka Gotenba Ekimae
100 μ.
Εστιατόριο
Goten Sakaba
100 μ.
Εστιατόριο
Shoya Gotemba
60 μ.
Εστιατόριο
Tomi Sushi
90 μ.
Εστιατόριο
Myoken
140 μ.
Σχόλια για το The Gotembakan
Μείνατε εκεί;
Μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας.
Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το The Gotembakan
Ποια είναι η απόσταση ανάμεσα σε τo ξενοδοχείο The Gotembakan και το κέντρο της πόλης Gotemba;
Το κέντρο της πόλης Gotemba απέχει 10 λεπτά από τo ξενοδοχείο The Gotembakan.
Υπάρχουν αξιοθέατα δίπλα σε τo The Gotembakan;
Ιστορικό Πάρκο Τσιτσιμπουνομίγια και Ναός Κιντόκι ανήκουν στα πιο δημοφιλή αξιοθέατα και απέχουν 5 και 15 λεπτά οδικώς αντίστοιχα από τo The Gotembakan.
Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας σε τo ξενοδοχείο The Gotembakan;
Ναι, οι πελάτες του τo ξενοδοχείο The Gotembakan μπορούν να αφήσουν το αυτοκίνητό τους στο δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης στο κατάλυμα.
Πού μπορούμε να γευματίσουμε σε τo The Gotembakan;
Δυστυχώς, τo The Gotembakan δεν προσφέρει εστιατόριο στις εγκαταστάσεις, όμως οι πελάτες μπορούν να γευματίσουν στα εστιατόρια Nikutomo Shokudo και Kuimonoya Wan Gotenba που βρίσκονται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια από το κατάλυμα.
Τι κόστος έχει ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο;
Οι τιμές δωματίων σε ξενοδοχείο ξεκινούν από 56$.
Τι τρόποι πληρωμής υπάρχουν σε τo ξενοδοχείο The Gotembakan;
Οι πελάτες του τo ξενοδοχείο The Gotembakan μπορούν να πληρώσουν με μετρητά, American Express και Visa και άλλους τρόπους πληρωμής.
Τι δωμάτια υπάρχουν σε τo The Gotembakan;
Τo The Gotembakan διαθέτει Δωμάτιο κάψουλα, Δωμάτιο economy με δύο μονά κρεβάτια και Δωμάτιο deluxe.
Ποιες ανέσεις περιλαμβάνονται στα δωμάτια του τo ξενοδοχείο The Gotembakan;
Όλα τα δωμάτια σε τo ξενοδοχείο The Gotembakan έχουν ρύθμιση κλιματισμού για πελάτες.
Τo The Gotembakan παρέχει υπηρεσία καθαρισμού;
Ναι, τo The Gotembakan παρέχει καθαριστήριο και υπηρεσία καθαρισμού δωματίου.